Božského Káju Gotta obchází smrt!

Po řidiči a věrné fanynce teď trpí pro změnu jeho zeť! Co se to děje?

Nemá chvíli klid! Několikanásobný zlatý slavík Karel Gott (77) má nervy na dranc! Nejen, že se nedávno musel rozloučit se svým dlouholetým kamarádem a osobním řidičem Oldřichem Havránkem (†78) a nečekaně i s jednou ze svých nejvěrnějších fanynek Milenou Therovou (†65).

Teď se zase udělalo nečekaně zle manželovi jeho dcery Dominiky Gottové (43), hudebníkovi Timovi Tolkiimu (51). A to přímo během jeho evropského turné při cestě za svými fanoušky! Kvůli zablokovaným zádům a neskutečné bolesti musel okamžitě na vyšetření.

Co se to v posledních dnech kolem Mistra děje? Velkolepá luxusní loď na pražské Náplavce přitom už několik týdnů hostí jeho celoživotní výstavu Gott, My Life, kde se teď dokonce uskutečnila pro jeho věrné fanoušky v tamní kavárně jedinečná autogramiáda a zpěvák rozdával jeden podpis za druhým! „Pořídil jsem si na ni i nové fixy,“ vtipkoval božský Kája.

Celá akce se ale neobešla bez trapasu, kdy jeho žena Ivana (41) nejen že zpěváka celou dobu hlídala a kontrolovala každou obdivovatelku, ale ještě nechala několik jeho příznivců vyvést!

Také vás může zajímat ...

Jak dlouho si to Karel nechá líbit?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...