Božský Kája Gott zazpíval oslavenkyni do ouška!

Nedá si říct! Zlatého slavíka Karla Gotta (77) asi žene nějaká skrytá síla! Na koncertních pódiích totiž řádí víc než zamlada! Není snad jediného dne, kdyby si Mistr hodil nohy na stůl a relaxoval ve svém přechodném luxusním bydlišti, které užívá, než mu opraví jeho vilu na Bertramce.

Nejenže vystupuje na festivalech a jiných prestižních akcích, ale dokonce bere na svá bedra i menší podniky. Posledním bylo vystoupení k příležitosti čtyřicátých narozenin dcery jistého hoteliéra.

Karel sice zapěl jen tři písničky, ale neostýchal se ani pokleknout a oslavenkyni zašeptat pár veršů do ouška. Co na to asi říkala manželka Ivana (41)? Dělal to několikanásobný český slavík jen ze známosti, nebo už vážně neví, kam se dřív vrtnout? Hlavní je, aby na svou přehnanou píli a ochotu nedoplatil vlastním zdravím, které má už tak dost podlomené.

Také vás může zajímat ...

Začne se už šetřit?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...