Brad Pitt se rozvedl s Jennifer Aniston prý proto, že se s ní nudil!

Po potvrzení jeho nevěry vyhodila Jennifer Brada okamžitě z domu!

Když svět nedávno šokovala zpráva o dalším rozvodu Brada Pitta (52), přišla samozřejmě řeč i na hercovu první manželku, Jennifer Aniston (47). Jaké vlastně bylo jejich manželství?

Schůzka naslepo je jednou z možností, jak se lidé mohou seznámit. Kupodivu jí využívají i známé osobnosti. Bradovi takovou schůzku s Jennifer zařídil v roce 1998 jeho agent. Bylo to v době, kdy oba herci mířili ve své kariéře pěkně vysoko.

Co si slíbili u oltáře

Dva roky spolu obě hollywoodské hvězdy chodily a pak následovala velkolepá svatba v Malibu, která stála milion dolarů. Dvě stě hostů, padesát tisíc květin, pěvecký sbor, čtyři kapely a ohňostroje – to všechno zkrátka něco stojí. Na svatebním stole nechybělo šampaňské nebo humři. Snubní prstýnky navrhoval sám Brad Pitt: byly z bílého zlata, ozdobené malými diamanty.

Také vás může zajímat ...

Nevěsta měla hedvábné šaty, poseté drobnými korálky. Pro bulvární média svatba představovala velkou událost; v přímém přenosu byl k vidění na internetu i příjezd všech účastníků svatby. Mezi nimi nechyběli samozřejmě herečtí kolegové Jennifer z kultovního seriálu Přátelé nebo hvězdy jako Cameron Diaz (44) a Salma Hayek (50).

Manželská dvojice si mimo jiné veřejně slíbila různé věci: Jennifer to, že bude dělat oblíbený Bradův banánový zákusek, on zase, že se pokusí hledat kompromisy v jejich názorech na vytápění domu.

Všechno vypadalo opravdu pohádkově.

Přiznal se jí v Karibiku

Na svatbě chyběla matka Jennifer. Herečka s ní neměla moc dobré vztahy, kvůli knížce, kterou o ní matka napsala. Také uvedla, že jí vždy srážela sebevědomí. A nemohla také svým rodičům odpustit, že se rozvedli, když jí bylo sedm. Netušila, že zanedlouho bude rozvod absolvovat také. Manželství s Bradem Pittem totiž vydrželo jen pět let.

Důvod jeho rozpadu je všeobecně známý: hercova nevěra s Angelinou Jolie (41). K té došlo, když spolu natáčeli film Pán a paní Smithovi. Původně přitom jeho partnerkou měla před kamerou být Nicole Kidman (49), ale ta se Bradovi nezdála vhodná. Z Angeliny byl nadšený. To, co mezi nimi vypuklo, ale nebyla jen běžná aférka; opravdu se do sebe zamilovali.

Brad dlouho nevěru popíral a Jennifer nevěřila, že by na řečech, co slýchala, mohlo být něco pravdy. Ptala se členů štábu, který snímek natáčel, ale ti Brada neshodili. Herec se své manželce přiznal až na dovolené v Karibiku krátce před koncem roku 2004. Rozzuřená Jennifer Brada vyhodila z domu a čtvrt roku nato podala žádost o rozvod.

Pak už nic nebránilo Bradovi, aby se k Angelině přihlásil veřejně. Později novinářům vykládal o tom, jak se v manželství s Jennifer nudil, po všech stránkách – a také, jak se necítil na to, aby splnil její mateřské touhy. S Angelinou měl tři vlastní potomky a přijal za vlastní i tři další, které předtím adoptovala.

Vzal si ji v roce 2014 a jak to vypadá, oficiálně jeho další manželství bude trvat ještě kratší dobu než to s Jennifer Aniston!

Brad a Angelina

Vydrží jí druhé manželství?

Zdá se, že Jennifer dopadla nakonec lépe než Brad. Po čtyřletém vztahu se v šestačtyřiceti letech loni v srpnu znovu provdala. Jejím vyvoleným se stal téměř o tři roky mladší herec Justin Theroux (45). Tentokrát nešlo o žádnou mediální událost, svatba proběhla v utajení. Začaly se – už poněkolikáté v kariéře Jennifer – šířit také spekulace o jejím těhotenství.

Dostávala už dokonce gratulace od kolegyň.

Tyto zprávy ale veřejně popřela s tím, že ji ponižují, ona je ve vztahu šťastná i bez dětí a být matkou není povinnost.

Jennifer Aniston, Justin Theroux

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...