Brad Pitt: Smrt kamaráda ho semlela!

Doufají, že nedodrží své slovo

V poslední době zažívá jednu pohromu za druhou.

Velké starosti si o hollywoodského krasavce BRADA PITTA(53) dělají jeho přátelé a příbuzní. Před měsícem totiž spáchal sebevraždu oběšením v hotelovém pokoji jeden z hercových nejbližších přátel, zpěvák CHRIS CORNELL (†52), který byl prý pro Brada jako bratr. Pitt jeho ztrátu nese opravdu těžce.

Jeho přátelé se teď obávají, že kvůli tomu opět spadne na dno a sáhne po alkoholu jako dřív.

Chris Cornell

Bojí se, aby to nevzdal

Také vás může zajímat ...

A to by bylo opravdu zlé, protože teprve nedávno herec veřejně přiznal, že za rozpad jeho manželství s ANGELINOU JOLIE (42) mohla jeho alkoholová závislost, ze které se rozhodl léčit. V tom při něm velmi stál právě Chris, který ho podporoval i při setkání anonymních alkoholiků. To přiznal i sám herec ještě před zpěvákovou smrtí.

„Jsem na Chrisovi závislý a budu ho následovat všude,“ prohlásil Pitt. Bradovi přátelé o něj nyní mají velký strach a bojí se nejen toho, že léčbu závislosti na alkoholu vzdá, ale že by si mohl ve zkratu sáhnout na život i on. Psychicky mu prý nepomohlo ani to, že byl sám na Den otců.

Snad se hollywoodskému krasavci podaří těžké chvíle překonat a nebude se ztrátou přítele dál ničit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...