Brad se stěhuje od Angeliny. Co nejdál!

Žárlivé scény už nechtěl snášet Brad Pitt (52), takže podnikl něco, co rozvod s Angelinou Jolie (41) zásadně přiblížilo. Koupil si rezidenci na Mallorce, kam se patrně hodlá přesunout, jakmile rozpad vztahu přejde do opravdu kritické fáze.

Tento ostrov mu uhranul během nedávného natáčení filmu Allied, při kterém se sblížil s americkou herečkou Marion Cotillardovou (40), a požádal americkou realitku, aby mu tu našla dům.Živořit nakonec bude v rezidenci s osmi ložnicemi a bazénem na rozlehlém pozemku v městečku Andratx na jihozápadě ostrova.

Zdá se, že velikost zvolil Brad i podle toho, aby se sem kromě Marion vešlo i šest dětí, které s Angelinou adoptovali. Jeho i Angelinu patrně čekají ještě dramatické chvíle.

Kdo děti získá?!

Také vás může zajímat ...

Marion Cotillard

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...