Brade, vrať se! Nezvládám to!

Nasazovala mu pořád psí hlavu, teď je bez něho v domácnosti bezradná.

Ačkoli to byla právě Angelina Jolie (45), kdo požádal před čtyřmi lety o rozvod s Bradem Pittem (57), zdá se, že to bez něj vůbec nezvládá.

Po jeho boku se střídají krásné ženy jako na běžícím pásu, herečka však zůstává sama a trápí se. Ještě nedávno Angelina sebejistě tvrdila, že rozvod byl správným rozhodnutím už kvůli jejich šesti dětem, které potřebovaly klid a jistoty.

Také vás může zajímat ...

„Rozešla jsem se s Bradem Pittem pro dobro a pohodu celé své rodiny a našich šesti dětí. Bylo to správné rozhodnutí. I nadále se nyní zaměřuji hlavně na to, aby se naše dcery a synové ze všeho, čím prošli, plně zotavili,“ prohlásila Angelina Jolie v rozhovoru pro indické vydání magazínu Vogue a naznačila tak, že děti v posledních letech společného života s Bradem Pittem psychicky strádaly.

Když se ale herečka ukázala naposledy na veřejnosti, fanoušci se zhrozili! Jolie na tom není po psychické stránce dobře, což se podepsalo i na její vizáži. Z někdejšího sex symbolu je vychrtlá hromádka neštěstí. Podle přátel se nemůže vyrovnat s rozvodem a chtěla by muže zpět.

„Vždy jí se vším pomáhal,“ uvedl blízký kamarád. Údajně teď sahá po alkoholu. Dají se opět dohromady?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama