Brání jí ve svatbě expartner?

Když herečka Jana Holcová (45) během natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 šla k oltáři, možná ani netušila, co v sobě probudí!

„Ještě nikdy jsem se nevdávala, tak jsem se těšila,“ přiznává Holcová a dodává, že by se jí líbilo být vdanou paní i v opravdovém životě. „Klidně bych si to dala i v reálu,“ říká a je vidět, že jí milující mužská náruč chybí.

Také vás může zajímat ...

Na poli lásky se jí totiž moc nedaří. Několik let sice randila s hereckým kolegou Davidem Novotným (51), se kterým má i dceru, ten si ale nakonec k oltáři dovedl jinou. A Jana od té doby žádného přítele na veřejnosti neukázala.

Mohlo by se tak zdát, že se od Davida nikdy nedokázala zcela odpoutat. Tomu by napovídalo i to, že s ním stále udržuje velmi blízký kontakt. Jezdí prý spolu na výlety, a dokonce se kamarádí s jeho manželkou. Možná si ani neuvědomuje, že jí to brání posunout se v životě dál.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama