Brání ženě v jejím snu?

Společně tvoří krásný pár, byla by škoda, kdyby se jejich manželství muselo rozpadnout.

Manželé a zároveň herci ze seriálu Ordinace v růžové zahradě PATRIK DĚRGEL (31) a MARKÉTA DĚRGELOVÁ (33) mají spory?

Nechce se spoléhat jen na herectví, ale její muž to vnímá jinak. Herečka Markéta Děrgelová (33), která hraje se svým manželem Patrikem Děrgelem (31) v seriálu Ordinace v růžové zahradě, by si údajně ráda otevřela svůj obchod s oblečením.

Také vás může zajímat ...

Přednedávnem totiž byla na otevíračce obchodu své dobré kamarádky Báry Polákové (36) a hodně ji to nadchlo. Člověk je svým vlastním pánem a taková pracovní svoboda ji velmi láká.

Jako herečka je totiž závislá na tom, kdo jí dá jaké nabídky, musí docházet striktně na natáčení a dodržovat všechny body smlouvy.

Možná už jí to přestalo bavit a ráda by herectví postupně vyměnila za svůj vlastní podnik. Patrik ji v tom ale nejspíš nepodpoří.

Nechce z ní mít prodavačku

Děrgelovi se zdá, že práce herce je v určitém smyslu prestižní, člověk je na očích, je známý a dělá něco, o čem někteří jen sní.

Asi proto nerozumí tomu, proč by si Markéta měla hledat jinou práci, a ještě k tomu v obchodě. I když mu to měla několikrát vysvětlovat, on to údajně stále nepochopil a nakonec to vždy mělo skončit ostrou výměnou názorů.

Markéta by byla ráda, kdyby měla manžela na své straně, ale na druhou stranu už jí nebaví si před Patrikem pořád něco obhajovat.

Když něco chce udělat, jednoduše to udělá, ať se to manželovi líbí, nebo ne. Navíc by jako podnikatelka v malém obchodě měla víc času na syna Vavřince (3), který by tam mohl být s ní.

Vzepře se mu?

Markéta v minulosti patřila mezi divoké a temperamentní ženy, ráda si užívala na večírcích, milovala noční život a celkově být ve společnosti.

V té době randila s Vojtou Dykem (35) a ten ji vtáhl do svého světa koncertů a večírků. Poté, co se vdala za Patrika, tak trochu zkrotla.

Stala se maminkou a pro rodinu by udělala cokoli na světě. Manželovi proto vždy spíše ustupovala, aby byl klid. Ale i ona už toho má plné zuby.

Možná její sen o vlastním obchodě souvisí s něčím úplně jiným. Chce se snad od Patrika co nejvíc vzdálit a mít od něj klid?

Přece jen spolu v práci tráví většinu času a i to by mohlo být spouštěčem jejich neustálých hádek. Tentokrát si Markéta snad prosadí svou a půjde si za svým snem

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...