Brejchová: Kolaps kvůli Formanovi

Velmi smutná záležitost kolem smrti nejslavnějšího českého režiséra Miloše Formana (+86) vyvolala u bývalých kolegů hluboké pohnutí.

U někdejší hvězdy jeho slavných Lásek jedné plavovlásky Hany Brejchové (71) pak zoufalý pláč, provázený neschopností vůbec se nějak vyjádřit. „Už to vím, už to vím,“ štkala do telefonu, když byla požádána o vyjádření. „Nemůžu,“ zavzlykala a ukončila hovor. Naštěstí žije v domě pro seniory s pečovatelskou službou a stálým lékařským dozorem.

Také vás může zajímat ...

Forman byl příčinou rozvratu jejího vztahu se sestrou Janou Brejchovou (78), která trpí onemocněním mozku, dožívá v sanatoriu a je otázka, zda vůbec smrt bývalého manžela zaznamenala. Hana přitom přísahá, že s Formanem nikdy nic neměla.

Příčinou smrti Miloše Formana byl zápal plic.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...