Britney Spears mlátila manžela pánví a doma chodila opilá a nahá!

Vzala si za manžela muže, který zrovna čekal dítě se svojí přítelkyní!

Americká zpěvačka Britney Spears (35) se proslavila už ve svých sedmnácti letech. Na svém kontě má ale stejně písniček jako skandálů ze svého soukromého života.

Malá Britney rozhodně nepatřila k dívkám, které se bojí kolektivu a zavírají se doma s panenkami. Už v raném dětství závodila v gymnastice, kde se jí dařilo pravidelně stát na stupních vítězů. A měla blízko i k pódiu, protože byla členkou taneční revue v městečku Kentwood, kde vyrůstala. Právě tam jí místní kněz doporučil, aby se zúčastnila konkurzu do televizní show pro děti Mickeyho klubík.

Tam se později opravdu dostala a potkala se tam i s dalšími budoucími hvězdami, ze kterých stojí za zmínku hlavně zpěvák a herec Justin Timberlake (36), s nímž později chodila.

Manželství na dva dny

Také vás může zajímat ...

Kariéra Britney nabrala rychlé obrátky poté, co se celosvětově prosadila hitem Baby One More Time. Získala si spoustu fanoušků i ctitelů a dlouho hrála roli hodné a spořádané slečny, která chce svoji nevinnost dát tomu pravému až po svatbě. Byl to samozřejmě jen falešný obrázek, mimo záři reflektorů byla Britney pěkně divoká, jak později prozradila její matka, když o ní napsala knihu.

Tak se čtenáři dozvěděli, že s pitím alkoholu začala zpěvačka už ve třinácti letech, v patnácti zkoušela drogy a mezitím ve čtrnácti přišla i o panenství v autě s jedním fotbalistou. Hra na to, že jejím prvním milencem byl výše zmíněný Justin Timberlake až v osmnácti letech, byla určena jenom pro image popové princezny.

S Justinem se později rozešla, což fanoušky, kteří mladé dvojici fandili, hodně mrzelo. V roce 2004 se Britney vdala za Jasona Allena Alexandera (36), se kterým se znala už od dětství. Manželství ovšem vydrželo doslova jen pár hodin, hned dva dny po svatbě ho Britney nechala zrušit.

Prý šlo spíš o zábavný pokus zjistit, jaké to, když je někdo manželkou.

S Kevinem to bylo spíš drama!

Spala a děti křičely hlady!

Netrvalo dlouho a Britney se vdala znovu. Bylo to dokonce v tomtéž roce. S tanečníkem a raperem Kevinem Federlinem (39), kterého znala do té doby pracovně, chodila tři měsíce. Nebyl to ovšem žádný slušňák, Britney ho přebrala jeho přítelkyni, se kterou čekal dítě. Svatbu měla Britney v Hollywoodu a do roka se manželské dvojici narodil syn. Kevin byl u porodu.

Měli spolu ještě dalšího syna, ale to už se manželství pomalu rozpadalo. Zatímco Britney se snažila starat o děti a o domácnost, Kevin si prý užíval na flámech. Britney ho později obvinila, že se oženil spíš s jejím kontem, než s ní. Na druhou stranu při bouřlivém rozvodu přinesl Kevin důkazy o tom, jak se slavná zpěvačka ve skutečnosti chovala.

Záznamy z bezpečnostních kamer z jejich vily ukazovaly, jak ho například Britney mlátila pánvičkou nebo po něm hodila těžký popelník. Jiné záběry ukazovaly, že zatímco Britney spala, děti brečely hladem.

A zaměstnanci vily potvrdili, že skandály opředená zpěvačka se doma často opila a pak chodila i před nimi úplně nahá.

S muži prý už skončila!

Když se objevily důkazy toho, že Britney nebyla v manželství žádným svatouškem, málem o děti u soudu přišla. S Kevinem se nakonec dohodla na střídavé péči a finančně na tom bývalý manžel také nebyl škodný. Později si našel jinou přítelkyni a tu si vzal. Britney dlouho neměla štěstí v lásce a také s kariérou to vypadalo všelijak.

Na vrchol hudební scény se dokázala vrátit, ale o jejím vztahu k mužům svědčí následující věta: Myslím, že už vůbec nemusím chodit s muži a znovu vše s nimi prožívat nebo se vdávat. S muži jsem skončila. Možná se s někým můžu líbat, ale už si nikdy nebudu nikoho brát.

V manželství už nevěřím.“

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...