Britney Spears: Okusila virtuální smrt

Pohřbili ji zaživa

Celý svět oplakával ztrátu hned několika osobností. Vtípek tak opravdu nebyl na místě.

Jakou moc mají sociální sítě a internet, vědí nejlépe známé osobnosti. Mnozí se jich naučili využívat ve svůj prospěch, ale sem tam se stane, že také mohou být prostřednictvím sociálních sítí zneužiti. To se stalo například americké popové princezně BRITNEY SPEARS (35). Na twitterovém účtu zpěvaččiny nahrávací společnosti se objevila šokující zpráva o zpěvaččině náhlé smrti.

„Britney Spears zemřela při nehodě. Brzy vám povíme víc,“ hlásal příspěvek doplněný plačícím smajlíkem. A zpráva se začala šířit internetem rychlostí blesku. Komentář sice na stránkách visel pouze několik minut, než se jej podařilo odstranit, ale i tak stačil vyděsit celý svět. Fanoušci zpěvačky si ale nakonec mohli oddychnout. Ukázalo se, že nevkusný vtípek má na svědomí útok hackerů.

„Britney žije a daří se jí dobře,“ potvrdil zpěvaččin mluvčí.

Veřejnost tento hackerský žert velmi odsoudila, přišel totiž v nevhodný čas.

Také vás může zajímat ...

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...