Britney Spears svého manžela na veřejnosti ponižovala a doma mlátila!

Teprve během rozvodu vyšlo najevo, jaké to bylo divoké manželství!

Americká zpěvačka Britney Spears (38) si užívá slávu už od šestnácti let. V manželství se jí ale nedaří. První trvalo jen pár hodin, druhé s Kevinem Federlinem (42) bylo plné skandálů.

Někdo má v partnerském životě štěstí, jiný smůlu. Zpěvačka Britney Spears (38) patří spíše do té druhé skupiny, ale může si za to v podstatě sama.

Také vás může zajímat ...

Panenství ztratila ve čtrnácti!

Už v dětství byla Britney velmi ambiciózní a ráda se předváděla. Závodila v gymnastice, byla členkou tanečního kroužku a dostala se i do jedné dětské televizní show. V té se mimo jiné seznámila s hercem a zpěvákem Justinem Timberlakem (39), který se pak v dospělosti stal jejím přítelem – a mužem, kterého si asi měla víc vážit. V roce 1997 se Britney vydala na sólovou dráhu.

Bylo jí šestnáct let, když celosvětově zabodoval její hit Baby One More Time. Stala se idolem pro mladou generaci, spousta dívek ji napodobovala. Stačil jí jeden rok, aby se stala nejúspěšnějším teenagerem v historii showbyznysu. Britney si hrála na slušnou americkou dívku, která nemá ni společného s divokými mejdany, sexem a drogami. Jednalo se ale jenom o její image.

V soukromí to bylo přesně naopak. Poprvé se opila, když jí bylo třináct. Panenství ztratila o rok později s nejmenovaným sportovcem v autě. A další rok pak vyzkoušela i drogy. Před svým publikem si ovšem Britney hrála na poctivou pannu, která měla první sex až v osmnácti právě se zmíněným Justinem Timberlakem.

Jaká byla pravda, to se ukázalo až v dalších letech.

Už od dětství byla ambiciózní.

Byl to prý jen pokus

Britney se s Justinem nakonec rozešla, což rozesmutnilo všechny fanoušky. Protože evidentně patří k ženám, které chtějí v životě vyzkoušet, co se dá, napadlo jí, jaké to je být manželkou. A od slov neměla daleko ke skutkům. Její svatba s Jasonem Allenem Alexandrem (39), kamarádem z dětství, byla doslova šokem. Stejně šokující bylo ale i to, co se odehrálo potom.

Dva dny po svatbě bylo manželství na žádost rodiny Britney zrušeno. Trvalo celkem pouhých 55 hodin. To ovšem skandální zpěvačku nijak neodradilo od dalšího manželství. Ještě téhož roku v létě oznámila, že chodí s tanečníkem Kevinem Federlinem (42). Způsobila tím poprask, protože Kevin, se kterým se seznámila v jednom hollywoodském klubu, byl zadaný a s přítelkyní a měl dvě děti.

Tedy přesněji řečeno jedno dítě, protože to druhé jeho partnerka teprve čekala.

Nijak mu to ale nezabránilo v tom, aby si Britney jedné záříjové noci nevzal za manželku!

Ne první pohled vypadá dvojice opravdu šťastně. To už ale dávno neplatí!

Vyčítala mu, že je s ní kvůli penězům!

Tentokrát manželství Britney netrvalo pouhé dny, ale dokonce tři roky. Narodil se jim syn, později pak druhý. Zpěvačka rodila císařským řezem, protože se bála bolesti. Ačkoliv měli dvě děti, rozhodně se nejednalo o klidný a šťastný partnerský vztah. Pár zaměstnával bulvární novináře svými neustálými skandály.

V září roku 2006 Britney požádala o rozvod z důvodu nepřekonatelných povahových rozdílů. Než ale k soudnímu jednání došlo, prošla si Britney léčbou ze závislostí a synové byli svěřeni do péče Kevinovi. Pokud by zpěvačka léčbu nedokončila, hrozilo, že jí budou děti odebrány. Ukázalo se, že mezi dvojicí panovala spíše nenávist než láska.

Britney svého muže ponižovala i na veřejnosti, vytýkala mu, že je s ní jen kvůli penězům. Kevin později dodal důkazy o tom, že byl obětí domácího násilí a žena ho fyzicky napadala. Říkalo se i to, že Britney třeba opilá spala, zatímco její děti plakaly hladem. Soud nakonec dopadl celkem smířlivě. Britney se pak podařilo obnovit ohroženou kariéru, ale v lásce dál moc štěstí neměla.

V roce 2012 byla dokonce zasnoubená, ale s tehdejším přítelem se pak rozešla. Začala chodit s právníkem, mladším o čtyři roky, také to nevyšlo.

Momentálně je s íránským fitness trenérem Samem Asgharim a začínají se objevovat řeči o svatbě!

Nevadilo jí, že jeho žena čeká druhé dítě.

Alimenty už přestávají Kevinovi stačit!

Kolem vyrovnání mezi Britney a Kevinem bude, jak se zdá, ještě veselo. Zpěvačka vydělává přes 30 milionů dolarů ročně, zatímco Kevin si přijde tak zhruba na tisícinu té sumy. Musí život celkem šest dětí, dvě má z prvního vztahu, dvě s Britney a dvě s novou partnerkou. Není proto divu, že mu nestačí 20 tisíc dolarů alimentů, které mu jeho bývalá žena pravidelně platí každý měsíc.

Rozhodl se na Britney trochu zatlačit a přimět jí, aby mu dávala víc, tím spíš, že jeho kariéra se už nijak závratně nevyvíjí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...