Brook Shileds: Odmítla prezidenta

Mám přítele a tomu by se to nelíbilo

Americká herečka BROOK SHILEDS (52), která se po celém světě proslavila už jako náctiletá v romantickém filmovém trháku Modrá laguna, v nedávném rozhovoru vtipkovala o tom, jak neomaleným způsobem ji balil dnešní prezident Ameriky DONALD TRUMP (71). Stalo se tak prý koncem 90. let, hned poté, co se Trump po druhé rozvedl.

V té době se rozvedla také Shields s tenistou ANDRÉ AGASSIM (47) a byla na vrcholu popularity.

Nepomluvil ji

„Zavolal mi a řekl: Myslím si, že bychom spolu měli chodit, protože jste miláčkem Ameriky a já jsem nejbohatší člověk v Americe, lidem se to bude líbit,“ svěřila se herečka, která prý Trumpa okamžitě odpálkovala slovy: „Mám přítele a tomu by se to nelíbilo. “ Shields si ale nyní neodpustila vtip, že se vlastně připravila o nejlukrativnější roli v životě – roli první dámy.

Také vás může zajímat ...

Brook ale může mluvit o štěstí, protože někdy se Trump ženám za odmítnutí mstil.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...