Brožová odkryla svou pravou tvář!

Oslavila sice už padesátku, ale přesto Kateřina Brožová (51) patří mezi nejkrásnější české herečky. Působí jako prototyp dokonalé a vždy upravené dámy, přitom uvnitř skrývá svou druhou tvář. Kateřina totiž zastane většinu mužských prací a nebojí se doma obléknout montérky, dokonce je nosí velmi ráda.

Vždy v sobě měla i kus muže

Také vás může zajímat ...

Pyšní se mladistvým vzhledem a svou sexy postavu předvádí i v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, kde se představila už jako zpěvačka Rita Ora (28), Macy Gray (52) či Madonna (61). Tam se mimo jiné objevuje i v mužských rolích. Sama se sice obléká a upravuje, jako kdyby byla jemná žena, ale její způsob života je prý tak půl na půl.

Herečka přiznala, že byla doma vždycky vychovávaná trochu jako kluk a holka dohromady. Otec ji prý jako jedináčka vedl ke klučičím zálibám i způsobu práce, zatímco maminka v ní živila tu holčičí stránku. Navíc ji i k tomu přivedl život. Když se totiž herečka rozvedla, musela být vlastně máma i táta v jednom.

Přestože má ráda mužský svět, zároveň se jako žena cítí skvěle.

Tvrdě odmítá plastické operace

Kateřina se pyšní také dokonalými křivkami, které by jí mohly závidět i o mnoho mladší kolegyně. Pokud si ovšem myslíte, že zpěvačka podstoupila nějakou plastickou operaci, tak se mýlíte. Herečka prý nemá ráda dnešní kult různých estetických vylepšení, protože podle ní to je jen vymývání mozků, a navíc jí vadí, když jí někdo říká, jak má vypadat.

„Mám svoje vlasy, svoje zuby, svoje řasy, svoje prsa, svoje nehty. Jsou to především geny a dar od Boha. Ale zase nechci tvrdit, že jsem nějaká naprosto přírodní žena, to vůbec ne. Různé možnosti vylepšení, a že jich dnes je, sleduji a zajímám se o ně,“ řekla zpěvačka, která chce stárnout s grácií.

Žádné odborníky tak do budoucna rozhodně nezavrhuje.

I když se zdá, že krása má své výhody, tak Kateřina si s ní zažila i krušné chvíle v podobě nevhodných nabídek. Pár lidí prý byla v životě nucena odmítnout, což se jí pak pracovně vymstilo. Zároveň si prý nemyslí, že by herecká branže byla v tomto ohledu nějak výjimečná, podle ní se to totiž děje všude. Jen se o tom tolik nemluví.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...