Bruce Willis schválil Demi Moore dalšího manžela a dokonce přišel i na svatbu!

Byl to hollywoodský pár snů, klidný vztah bez skandálů. Dodnes není jasné, proč se Bruce Willis (63) a Demi Moore (55) rozvedli, ale konec manželství šokoval celý svět!

To hlavní, po čem v životě herečka Demi Moore (55) toužila, byl klidný domov a nějaké to zázemí. Měla k tomu důvod. Dětství si moc neužila, rodina se stěhovala snad čtyřicetkrát. A s rodiči měla špatné vztahy, i kvůli tomu, že pili a jejich výchova spočívala často jen v bití. Nebylo tedy divu, že už v šestnácti utekla Demi z domova.

Také vás může zajímat ...

Nějakou dobu dělala modelku v Evropě, pak se vrátila, provdala se a po čtyřech letech rozvedla. Zamilovala se do hereckého kolegy Emilia Esteveze (56).

Jednou ho doprovázela na premiéru filmu, kde hrál – a tam potkala Bruce Willise (63).

Ke svatbě stačily čtyři měsíce!

Také Bruce měl v dětství problémy, ale ty se nedaly srovnávat s tím, čím si prošla Demi. Jeho hlavním traumatem bylo, že koktal. Herec, který je po své matce napůl německého původu, s tím bojoval recitací dlouhých textů, Odtud se začala rodit láska k herectví. Kariéru mu pomohl odstartovat slavný televizní seriál Měsíční svit.

Hrál tam soukromého detektiva a mohl tak využít své zkušenosti s touhle prací z minulosti – opravdu totiž předtím sledoval lidi nebo vyšetřoval zadané věci. Na zmíněné filmové premiéře přeskočila mezi Brucem a Demi tak silná jiskra, že trvalo pouhé čtyři měsíce, než svoji lásku potvrdili i úředně. Vzali se v Las Vegas a postupně se jim narodily tři dcery.

Demi s Brucem zažívala vzestup jeho slávy. Měsíční svit byl sice dobrý rozjezd, ale tu pravou hvězdu z jejího manžela udělal až kultovní akční thriller Smrtonosná past. Stálo ho to ale část zdraví: během natáčení scény hlasité střelby neměl v uších ucpávky, které by tlumily hluk.

Na levé ucho tak ze dvou třetin ohluchl.

Zajíček byl Demi nevěrný.

Spolu vycházejí, s dcerami mívají problémy

Hollywoodské páry bývají většinou zdrojem různých spekulací a skandálů ohledně hádek nebo nevěr. U Demi a Bruceho ale po celou dobu jejich manželství nic takového neexistovalo. Byli jednou z mála těch opravdu příkladných dvojic. Jako blesk z čistého nebe pak působila koncem tisíciletí informace o tom, že svůj vztah dobrovolně ukončí. Dva roky nato se skutečně rozvedli.

Nepralo se žádné špinavé prádlo – už kvůli svým třem dcerám zůstali Bruce a Demi přáteli. Docházelo pak i k málo vídaným situacím, kdy si Demi našla za exmanžela náhradu v podobě o 15 let mladšího kolegy Ashtona Kutchera (40). Bruce se o svém nástupci vyjadřoval pouze pochvalně a dokonce své bývalé ženě přišel na svatbu.

Jediný problém tak musela rozvedená dvojice řešit s příliš aktivními dcerami. Nejmladší z nich měla problémy s pitím a s drogami, prostřední ze sebe zase dělala veřejnou rebelku. Demi se nakonec rozvedla i se svým třetím manželem.

Bruce se naopak znovu usadil a s herečkou Emmou Hemmig má další dvě děti – a zase dcery!

Deprese řešila drogami a zkolabovala!

Dalo by se říct, že vedle Bruce prožila Demi nejlepší roky svého života. Manželství s Ashtonem Kutcherem bylo omylem, protože výrazně mladší herec jí často podváděl. Nevěra s mladou studentkou na něho dokonce praskla přímo v den narozenin Demi. Rozvod nebyl tak elegantní jako s Brucem, provázely ho hádky o majetek. Herečka se pak zhroutila a bojovala s depresemi.

Vybrala si k tomu nejhorší možný způsob: drogy.

Kvůli kolapsu pak skončila v nemocnici a spekulovalo se i o pokusu o sebevraždu!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...