Bruce Willis – Zraje jako víno

Ženy ho zbožňují. A protože Bruce Willis chce tak krásným bytostem dělat jen samou radost, má je rád též. Až moc!

Bruce patří k těm typům mužů, kteří zrají jako víno. Nejenže neztratil nic ze svého sex-appealu, ale ve věku, kdy vrstevníci houpají na kolenou vnoučata, se stará o malé dcery. Urostlý herec s vyholenou hlavou se narodil v Německu. Otec byl americký voják a matka Němka. Willis je nejstarší ze čtyř dětí. Má sestru a bratra, další bratr již zemřel.

Také vás může zajímat ...

Útěk z domova

Ve dvou letech se s rodiči odstěhoval do New Jersey a po jejich rozvodu, to mu bylo šestnáct, utekl z domova. Chtěl uskutečnit dávný sen, stát se profesionálním hráčem na foukací harmoniku. Zatím však bylo prioritou uživit se. Dělal všechno možné.

Obsluhoval benzinovou pumpu, pracoval jako soukromý detektiv, po večerech hrával po barech na foukací harmoniku nebo byl leckdy sám barmanem, aby si mohl platit hodiny herectví. K tomu ho přemluvili kamarádi, postřehli u něho nepřehlédnutelný talent. Přesídlil do New Yorku, bral jakoukoli práci a číhal na příležitost. Před kamerou se poprvé objevil v německé komedii, bylo mu pětadvacet.

A ta role byl pouhý štěk. Účinkoval pak i v reklamě na džíny. Nahoru ho dostala role v seriálu Měsíční svit.

Tvůrci měli smlouvu se Cybill Shepherd (68), která měla za sebou kariéru modelky, zpěvačky i herečky, ale stále jí hledali partnera.

Nadchl komisi

Když se konal konkurz, neznámý Willis údajně vpadl do dveří bez čekání i klepání a zvolal: „Dostane ten hastroš v úpadku tu studenou ochechuli, nebo ne!?“ Producenti byli kupodivu nadšení, jak bezejmenný herec pochopil, že úlohou soukromého detektiva Davida Addisona bude nejen řešit krimi případy, ale i dělat si legraci z půvabné majitelky agentury Modrý měsíc. A byla ruka v rukávě.

A pak už přišly hity jako Smrtonosná past, Smrt jí sluší, Pulp Fiction, Armaggedon, Pátý element…

Půlhodinový rozvod

Náručí hvězdy prošla řada žen, Willis byl milostnými románky vyhlášený. Po tříměsíční známosti se oženil s herečkou Demi Moore (55), která mu porodila tři dcery, Rumer Willis (30), Scout LaRue Willis (27) a Tallulah Belle Willis (24). Dva krásní, úspěšní, bohatí hollywoodští herci. Kdykoli dávali najevo, že jsou spolu pohádkově šťastni. Jak se stalo, že z toho všeho zbyly jen střepy?

Rozvod v roce 2000 trval 36 minut. Důvod? Nepřekonatelné rozdíly. Asi skutečně nepřekonatelné byly. Jemu se až moc líbily ženy, ona k mužům také nebyla chladná. V roce 1998 ji papparazzi nachytal při laškování s Leonardem DiCapriem (43). Willisova hrdost utrpěla smrtelnou ránu. Sbalil kufry a šel.

V novinách se nepsalo o ničem jiném, dcery tím trpěly.

Chtěl zpět

Nešťastná Demi s nimi odjela na ranč do Idaha, aby je před tím humbukem chránila. Bruce odchodu litoval. Dokonce svou stále ještě manželku žádal, aby ho vzala zpátky. Tvrdohlavá brunetka to neudělala. Oba měli spoustu práce a málo času přemýšlet nad tím, co by se v jejich vztahu mělo zlepšit, aby začal znovu fungovat. Všechny pokusy byly marné.

Manželé se jeden druhému vzdalovali, jedno natáčení střídalo druhé. A samozřejmě že tak atraktivní lidé neunikli pozornosti opačného pohlaví. A tak byl v roce 2000 konec. Po třinácti letech. Jako otec je Bruce Willis vzorný. Tvrdí, že děti vychovává tak, aby z nich vyrostli slušní lidé.

Po rozvodu zůstaly dcery u matky a Bruce si pořídil další sídlo v blízkosti jejich ranče, aby s nimi mohl nadále trávit všechen volný čas.

Marné pokusy

Ostatně rád pochválí i bývalou ženu, s níž prý vychází lépe než v manželství. Když si Demi našla mladého přítele Ashtona Kutchera (40), Bruce přišel na jejich svatbu. „Děti jsou to nejlepší, co mě v životě potkalo. Jsem rád, že s jejich matkou Demi dobře vycházím, protože naše děti nemohou za to, že jsme se rozešli.

Svůj soukromý život ať si Demi řeší, jak chce, ale holky nás stejně budou vždycky spojovat,“ říká moudře Bruce. Další děti si herec pořídil s Emmou Heming (39), s níž tvoří od roku 2009 spokojený manželský pár. Emma mu porodila Mabel Ray Willis (5) a Evelyn Penn Willis (3).

Tím se potvrdilo to, co se donedávna jen šeptalo: Willis umí jen holky!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

...