Brzy se mu změní život

Hvězda Slunečné a seriálu Policie Modrava si momentálně nemůže na nic stěžovat.

Žije spokojeným životem na vesnici se svou ženou Evou (41) a milovanými dcerami. Daří se mu i v práci, kde jde z role do role, a zdá, že tomu v nejbližší době nebude jinak.

Také vás může zajímat ...

Není ale tajemstvím, že má Filip Tomsa (36) postiženou sestru Evu. S tou má herec sice velmi hezký vztah, brzy by se ale všechno mohlo změnit. Sám moc dobře ví, že jeho rodiče už nejsou nejmladší a péče o ni je musí značně vyčerpávat.

Pro milovanou sestru by udělal cokoli

A tak se rozhodl, že když bude opravdu nejhůř, nastěhuje si ji k sobě a veškerá starost tak připadne na něj a jeho rodinu. To by ale mohlo poměrně hodně ovlivnit jeho stávající pohodu, kterou si nemůže vynachválit.

Společně s manželkou a dětmi to jistě zvládnou levou zadní, jejich život se ale rázem trošku změní a asi se budou muset hodně přizpůsobit. Doufejme však, že to nebude mít dopad také na jejich harmonické manželství. Takový závazek totiž není jenom tak.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama