Buď svatba, nebo rozchod

Není to tak dávno, co moderátorka Kristina Kloubková (42) a taneční choreograf Václav Kuneš (44) dali druhou šanci jejich vztahu. Dokonce se měli údajně sestěhovat do společné domácnosti, a vlastně tak konečně mají šanci okusit, jaké to je opravdu žít spolu včetně každodenních povinností a starostí.

Ačkoli je to velmi výrazný posun v jejich vztahu, prý právě Kristina touží po dalším posunu. Osudový muž Ráda by se prý stala Václavovou manželkou a stvrdila jejich lásku před oltářem. Údajně je dokonce v tomto směru velmi neodbytná a veselku předhazuje svému partnerovi tak často, jak jen to jde.

Také vás může zajímat ...

Má pro ni dokonce údajně větší váhu než případný společný potomek. O tom sice stále sní, ale v poslední době se prý soustředí především na to, aby byli svoji. Cítí totiž, že jim je momentálně společně opravdu dobře.

Nedávno se dokonce moderátorka pochlubila, že společně se svým partnerem pravidelně sportuje. „Cvičíme sadu osmi cviků Ba Duan Jin, neboli 8 kousků brokatů. Cvičení posiluje vnitřní orgány, uvolňuje stres a zlepšuje páteř i psychiku,“ shrnula Kristina, která je moc ráda, že mají společně s Václavem tento společný koníček.

Aby ho ale mohli provozovat, musí za ním cestovat do jednoho pražského divadla.

Právě tam Václav v poslední době tráví mnoho času, jelikož připravuje společně s taneční skupinou premiéru hudebně tanečního vystoupení Panthera.

Společně tak cvičí během přestávek, a to na samotné střeše divadla, což si moderátorka pochvaluje. „Moc si to užíváme, spojuje nás nejen láska, ale také společné zájmy, což je moc fajn,“ dodává Kristina.

je to právě ona, která je tou, která se snaží o jejich vztah více pečovat a vyhledávat společné chvíle. Cítí to oba stejně? Václav je pro ni evidentně mužem, se kterým plánuje být opravdu dlouho, a i proto by byla moc ráda, kdyby se stali manželským párem.

Není totiž prý typem ženy, které by vyhovoval život na hromádce a zároveň vnímá svatbu jako projev toho nejhlubšího možného citu. A právě ten Kristina k Václavovi cítí a doufá, že to mají společné. Paradoxně mohl jejich vztahu předchozí rozchod prospět.

Možná nyní tuší, co od sebe očekávat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...