Bude brát manželku do práce

Konečně je Hana Krampolová (58) z nemocnice doma. Sám její manžel, herec a komik Jiří Krampol (81), z toho má největší radost.

Tvrdí, že manželčin zdravotní stav se zlepšil už dávno, ale protože poté, co si zlomila stydkou kost, byla odkázána převážně jenom na lůžko, po konzultaci s lékaři se dohodli, že si ji v léčebně ještě několik týdnů nechají.

Také vás může zajímat ...

Teď už má však doma veselo. A není to jediná novinka, kterou Krampol vypustil do světa. Dovolí-li mu to jeho zdraví, pro diváky si přichystal vlastní televizní show, kam si bude zvát své hosty.

Ale co bude mezitím dělat jeho žena Hanka? Doma ji prý samotnou nechat nemůže. Má strach, že by se jeho žena usoužila smutkem. Sama Hanka tvrdí, že se manžela nemůže nabažit, když ho neviděla tak dlouho a tak s ním chce být dvacet čtyři hodin denně.

A tak oblíbenému baviči nezbývá nic jiného, než aby svou ženu bral na natáčení pořadu pokaždé s sebou

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...