Bude brzy bez práce?

Coby moderátor je podle mnohých kritiků již za zenitem. Naštěstí ale Marek Eben (62) stále funguje i jako herec, i když možná ne na dlouho. Proslýchá se o něm totiž, že často režisérům jednotlivých projektů hodně ztěžuje práci, jelikož si diktuje těžko splnitelné podmínky.

Například během natáčení nové pohádky Princezna a půl království požadoval, aby nemusel točit akční scény, a dokonce ani nechtěl, aby je za něj dělal případně kaskadér. „To byl problém, protože podle scénáře jeho postava měla jezdit na koni, běhat a šplhat.

Také vás může zajímat ...

Musel jsem tedy některé scény upravit,“ prozradil Karel Janák (49). Aby se mu to v budoucnu nevymstilo a příště si raději režiséři nevybrali někoho, s kým nebude žádný problém. Ačkoli patří Eben u nás k nejoblíbenějším hercům, ani on nemá nic jistého.

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...