Bude brzy svatba?

Ačkoli je herečka ze seriálu Ulice Anna Kadeřávková (23) stále velmi mladou dívkou, společně se slovenským hudebníkem Jánem Strapcem (31) už několik měsíců tvoří pár, kterému ke štěstí chybí skutečně jen málo.

Jelikož už spolu nějakou dobu bydlí, další posun ve vztahu bude buď prostřednictvím založení rodiny či zásnub a svatby. A žádost o ruku se zdá být reálnou klidně v dohledné době.

Také vás může zajímat ...
Svatbu už má v Ulici za sebou.

Ačkoli Kadeřávková v minulosti dlouho chodila s hercem Johanem Mádrem (26), takhle šťastně a spokojeně nikdy nepůsobila.

Kvůli partnerovi se přestěhovala z Prahy do Bratislavy

A kdyby tedy z čista jasna přišla ze strany Jána žádost o ruku, těžko si představit, že by mu neřekla své „ANO“. Svatbu navíc absolvovala nedávno v seriálu Ulice a možná i to v ní probudilo touhu stanout ve svatebních šatech i v reálném životě.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama