Bude hledat tátu pro svoje děti?

Provdat se za tanečníka je vysoká laťka. Zejména pro ženu, která má nadváhu, to je časovaná bomba. Dříve, nebo později si takový muž najde vhodnější „taneční“ partnerku!

Když se v roce 2011 brali, byli pár jako z pohádky! Vzhled herečky Jitky Čvančarové a tanečníka Petra Čadka (41) se ale za necelých deset let změnil. Z Jitky je zasloužilá matka krev a mlíko. Svým kyprým zjevem se stala chodící reklamou české kuchyně a o jojo efektu by mohla nejspíš napsat knihu. Její manžel nadváze dlouho odolával.

Také vás může zajímat ...

Až si lidé říkali, že za jeho pružnou postavou tanečníka bude nejspíš genetická výbava a možná je chuděra Čvančarová opravdu v zajetí svých dědičných tvarů. Jenže Petr se už také pěkně oplácal!

U „Čvančarů“ se nejspíš stoly pod vydatným jídlem prohýbají!

Příliš riziková kila

Špeky nejsou zdaleka jediné, čeho si začali lidé na tomto kdysi výstavním páru všímat. Není to totiž už bujné poprsí a velký zadek, co tanečníkovy oči na veřejnosti přitahuje. Zdá se, že Čadek začíná pokukovat po jiných ženách! Přetekly snad manželčiny vnady přes okraj snesitelné míry?

Kdysi charismatický tanečník Petr Čadek, který si ve StarDance barvil vlasy načerno, aby vypadal exoticky, připomíná v současné době spíše tatíka z horské chalupy.

Ale nevypadá spokojeně jako jeho manželka Jitka, která si umí svá kila nést s velkou pýchou a grácií. Sebevědomě si vleče na různých akcích svého manžela a vůbec netuší, že v něm možná podřimuje časovaná bomba. Jak dlouho budou jejímu muži stačit ke štěstí domácí hody?

Jejich manželství už v minulosti prošlo nepěkným obdobím, možná by bylo třeba rychle další krizi předejít…

Má růžové brýle?

Nad nevěrou se Jitka už nejméně jednou v životě velkoryse povznesla. Bylo to v době, kdy souhlasila s tím, že bude hrát s kolegou Martinem Hoffmannem (42) v seriálu Most! S tímto hercem předtím šest let žila. Jejich vztah jeho nevěra zničila. Pro herečku byl šok, když novináři načapali Hofmanna, jak využívá eskortních služeb.

Jitka se tehdy zhroutila, s Hoffmannem se rozešla, ale po letech mu odpustila.

Byla by stejně velkorysá i u Čadka?

Herečka se ráda chlubí, že se manželovi její vnady líbí. „On miluje chytit mě za zadek – a já vím, že je to velký zadek,“ prozradila ze soukromí. „Mrzelo by mě, kdybych se nelíbila svému muži. Asi by se to odrazilo na sexuálním životě.

Protože pokud to mezi partnery nejiskří, oni po sobě netouží, rádi se sebe nedotýkají, to je přece blbý!“ Čvančarová prozradila i to, že v jejich posteli ani po letech nehrozí, že by jim to nefungovalo. Je to ale pravda?

Nebo nosí Jitka opět růžové brýle a až se jednou dozví, ve které posilovně její manžel zhubl, dostane další šok?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj kousek štěstí

Každé pondělí se můžete potěšit novým vydáním časopisu MŮJ KOUSEK ŠTĚSTÍ. Najdete v něm aktuální zprávy ze společnosti, přitažlivé příběhy známých českých osobností, dechberoucí zážitky ze života čtenářů, spousty výherních křížovek a samozřejmě nechybí ani různé rady pro zdraví, krásu, zajímavé recepty a tipy pro volný čas.

Komentáře

reklama