Bude Jana Štěpánková žalovat Českou televizi?

Naštval ji seriál Bohéma

Jana Štěpánková.

Nový retro seriál ČT Bohéma, který vypráví o osudech filmových hvězd za 2. světové války se na obrazovkách ještě ani pořádně nezabydlel a už má negativní ohlasy. Mezi prvními, kdo vyšel do boje, jsou potomci herce ZDEŇKA ŠTĚPÁNKA (†71).

Hlavně jeho dcery – herečka JANA ŠTĚPÁNKOVÁ (82) a režisérka KRISTINA TABERYOVÁ (65). Dokonce se proslýchá, že zvažovali, že podají na Českou televizi žalobu. „O Bohémě se nechci bavit. Vůbec mě to nenadchlo,“ svěřila se Jana Štěpánková. Nadšená nebyla ani její sestra, režisérka Kristina Taberyová.

„Abych byla upřímná, nerada bych to komentovala, je to hodně citlivý,“ řekla s tím, že se to prý dotklo celé rodiny.

Drtivá většina příběhu by přitom měla být podle skutečnosti. „Odhadem tři čtvrtiny až devadesát procent jsou podložená fakta. Je úžasné hledat souvislosti za věcmi, které zdánlivě dobře známe,“ hájí seriál režisér ROBERT SEDLÁČEK (43), který s vlnou kritiky počítal a nevyloučil, že se mohou ozvat i příbuzní ztvárněných hvězd.

Také vás může zajímat ...

A k tomu také došlo. „No, měli jsme nějakou disputaci s Českou televizí a dohodli jsme se,“ řekla Taberyová, která je ze Štěpánkových potomků asi nejsdílnější. Herec PETR ŠTĚPÁNEK (68) se k tomu nechtěl na rozdíl od svých sester vyjadřovat vůbec.

Zda se ovšem jednalo někdy o žalobě, to neprozradila ani Kristina. Uvidíme, co přinesou další díly seriálu režiséra, který hodně proslul i tím, že si pro státní vyznamenání od prezidenta přišel na slavnostní ceremoniál v mikině.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...