Bude kupovat luxusní dům za 200 milionů?

Čtyři adoptované děti už potřebují nějaký prostor! Přesně to si myslí i jedna z nejpopulárnějších amerických zpěvaček Madonna (59).

Ta se před časem odstěhovala z Ameriky do Portugalska, kde si pronajala historický palác z 18. století v hodnotě neuvěřitelných dvě stě milionů korun. A pokud se jí tam skutečně zalíbí, chce ho koupit nastálo. Zatím to podle radostného dětského křiku a hraček rozházených všude po domě vypadá, že se popová hvězda do rodných Spojených států vrátit jen tak nehodlá.

Také vás může zajímat ...

Už jen proto, že má v Portugalsku svého téměř o třicet let mladšího přítele, portugalského modela Kevina Sampaia (31). Hlavním důvodem stěhování byl ale také jeden z jejích dospívajících potomků. Dvanáctiletý syn David Banda (12), který zkouší prorazit ve fotbale.

Bude Madonna asi dvacet pět kilometrů od centra Lisabonu šťastná?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...