Bude maminkou

Dlouhou dobu se herečce Elišce Hanušové (26), která momentálně účinkuje v seriálu Ulice, podařilo udržet v tajnosti fakt, že se z ní letos stane poprvé maminka.

Jak sama říká, velmi jí v tom pomohla i současná situace, kdy jsou kvůli pandemii nemoci Covid uzavřená divadla a nekonají se společenské akce.

Také vás může zajímat ...
S manželem těhotenství dlouho tajili.

„Užíváme si toto období plnými doušky se svými nejbližšími. Tak cítím, že je to správně,“ říká Eliška, která až do porodu chce před veřejností utajit pohlaví i plánované jméno svého miminka.

Je prý velmi ráda, že jí na natáčení vyšli vstříc a díky šikovné práci maskérek a kameramanů diváci její požehnaný stav nezaznamenali. A diváci se dokonce nemusí bát ani toho, že by přišli o svoji oblíbenou postavu, protože tvůrci seriálu se herečce přizpůsobili a v plánu je její brzký návrat po krátké mateřské

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama