Bude mít Borhyová třetí dítě s třetím tatínkem?

Její profily na sociálních sítích se poslední dobou začínají plnit polonahými fotkami v plavkách z dovolené či s hlubokými výstřihy. Oblíbená moderátorka Lucie Borhyová (40) nedávno oslavila čtyřicítku, a tak se dost možná cítí daleko víc ohrožená.

Výjimkou nejsou ani odhalené fotky od profesionálního fotografa. Pořád to ale není nic proti tomu, co předvádí její o mnoho let mladší rivalka, moderátorka a modelka Eva Perkausová (24). Ta už dokonce stihla nafotit lechtivé fotky pro vyhlášený pánský časopis Playboy. Bude se jí chtít moderátorka snad i v tomhle ohledu vyrovnat?

Také vás může zajímat ...

Mladá sokyně jí stále šlape na paty

Přímo bije do očí, jak si jsou obě vnadné blondýnky podobné, joko by si z oka vypadly. Není tak divu, že Lucka cítí obavy, že bude svou mladou nástupnicí dříve či později vyšachovaná. Obě si sice zatím konkurují pouze na odlišných televizních stanicích a nelezou si tak do zelí. Ale co není, může co nevidět být. Válka bujných dekoltů, dlouhých zářivých vlasů a širokých úsměvů tak pokračuje!

Která z krasavic bude mít nakonec poslední slovo?

Zkušená Lucka, nebo mladá krev v podobě provokativní Evy?

Už delší dobu z ní vyzařuje spokojenost. Je vše tak růžové?

Vyjde jí to už s mladším zajíčkem?

Pravdou je, že každá z krásných blondýnek má své zbraně. Evě ale hraje do karet, že Lucka musí jako matka dvou dětí ve svém věku mnohem víc myslet na svůj soukromý život. Zvlášť, pokud chce stihnout ještě jedno miminko. Bylo by to tak v pořadí po devítiletém synkovi a tříleté dcerce už třetí dítě s třetím tatínkem. Jenže kdy jindy, když ne zrovna teď?

„Nechci nic zakřiknout, ale spolupráce s oběma tatínky je teď dobrá,“ libuje si moderátorka. Urostlý manažer jejího charitativního projektu LuckyBe, o deset let mladší podnikatel Michal Smečka (30), už pár měsíců není v jejím životě žádným tajemstvím. I když vše začalo už tajnou líbačkou v autě před skoro dvěma lety.

Bude mít ještě odvahu pustit se do dalšího rodičovství, když ji první muž Niko Papadakis (42) opustil ještě před porodem a druhý, bývalý kolega Michal Hrdlička (29), s ní nevydržel déle než dva roky?

Přáli bychom si, aby jí to konečně vyšlo!

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...