Bude mít brzy hluboko do kapsy?

Už brzy skončí natáčení Ordinace v růžové zahradě 2 a herečka Anna Slováčková (25) tak přijde o jedinou práci.

Je jasné, že by se do budoucnosti mohla dívat s obavami. Jenže ona to tak černě nevidí. „Jsem člověk, který odjakživa hodně šetří, z každých vydělaných peněz si část odložím stranou,“ naznačuje Anna, že na kontě má dostatečné úspory.

Také vás může zajímat ...
Nasype jí do peněženky nějaké korunky její bohatý otec?

Kromě toho je tu ještě jedna věc, která jí zajišťuje klidné spaní, a tím jsou rodiče, kteří ji kdykoliv finančně podpoří. Navíc si na rozdíl od mnohých kolegů nemusí dělat starosti ani s hypotékou, protože krásný byt na pražských Vinohradech, ve kterém žije, jí před lety zaplatil otec Felix Slováček (77).

To, že má velké štěstí, si mladá herečka dobře uvědomuje a penězi se nehodlá trápit mimo jiné proto, že ví, že to nejdůležitější, totiž zdraví, si stejně nikdo koupit nemůže.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama