Bude mít na stará kolena dítě?

Zvládne ještě pečovat o malé miminko?

Pochytil snad trend starých tatínků? Humorem překypující herec Milan Šteindler (61) se zmínil, že by se nebránil mít ve svém vyšším věku ještě dalšího potomka. Nedělá si ale opět srandu, jak je mu už blízké? Před pár lety se ovšem horlivě zamiloval a dokonce zasnoubil s potetovanou blondýnkou Kateřinou, takže je vše možné! Vyrovnal se s týráním?

Někdy jsou vztahy opravdu složité, ale to, co si herec prožil ve svém bývalém manželství, by mu jen tak někdo neuvěřil.

Také vás může zajímat ...

Jeho exmanželka Jana ho doslova týrala. Vyvrcholilo to tím, že nakonec musel od rodiny odejít. Roky se styděl o jeho psychických problémech mluvit, ale po čase ze sebe dostal šílenou vzpomínku ven. Jana mu údajně poleptala lepidlem intimní partie.

Nenasvědčuje to tomu, že na sebe Milan lepí samé rebelky? Pro snoubenku udělá cokoliv Herec ale na sebe také prozradil, že vždy byl tím puberťákem, který měl raději dvě milenky než jednu manželku. Pomalu to ale začíná vypadat, že Kateřina pro něho bude tou pravou.

S rebelkou vymetají společně rušné akce a nebojí se veřejně předvádět vášnivé scény. Aby svoji partnerku potěšil, dokonce již několikrát podstoupil bolestivá tetování. Netají se ani tím, že si pořídili psa, kočky a společný dům. Chce se tímto chováním Milan nadobro zbavit minulosti?

Možná že už se pod taktovkou blondýnky také snaží zplodit potomka, po kterém asi očividně oba dva tolik touží.

Opravdu si ale myslí, že ve svém pokročilém věku zvládne výchovu dítěte?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama