Bude mít znovu zlomené srdce?

Dlouho to vypadalo, že se Bára Basiková (56) nikdy úplně nevzpamatuje z rozvodu s hudebníkem Petrem Polákem (41). Ještě před časem působila, že by stála o to, aby se k sobě vrátili. Tyto časy jsou už ale nejspíš nenávratně pryč.

Když totiž v nedávném rozhovoru bilancovala rok 2019 ,přiznala, co by si v tom dalším moc přála. „Totéž, co letos. Koncerty, cestování, výchova syna. A snad láska…,“ prozradila zpěvačka. A vypadá to, že se jí krátce po Novém roce její přání splnilo. „Do života mi vstoupil někdo, kdo mě činí velmi šťastnou,“ pochlubila se s tím, že ale nehodlá odkrývat jeho identitu.

Také vás může zajímat ...

Pouze prozradila, že není z Prahy.

Prý se ale seznámili úplnou náhodou, ovšem jejich vztah už za krátkou dobu tak zesílil, že o něm Bára mluví jako o velmi vážném.

Uvidíme, jak dlouho jim to vydrží, a zda ji nečeká další zklamání.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

...