Bude muset zavřít?

Jeden z našich nejznámějších kuchařů Zdeněk Pohlreich (63) je teď pořádně rozčílený. Sám je šéfem ve třech restauracích, které se nacházejí v centru Prahy.

Zdeňkovi tedy nejvíc peněz vydělávali turisté, kteří teď ale do Česka nebudou mít delší dobu přístup. A Pohlreich už je nyní údajně v pořádné bryndě, protože přišel o milionové zisky, které mu nikdo nevrátí.

Také vás může zajímat ...

Není tedy divu, že se rozčiluje všude, kde to jde. „Totální průšvih. Naše podniky samozřejmě taky profi tovaly z turistického ruchu.

Ztráty budou v celé ekonomice nepředstavitelné,“ děsí se kuchař. Naznačuje tím snad, že bude nucen svoje podniky zavřít? Z jeho slov je cítit strach a zklamání, zda to vůbec celé utáhne.

Navíc ani v televizi už není příliš oblíbený, takže kdyby musel skutečně zavřít, na živobytí by si asi musel začít vydělávat jinak

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...