Bude Polívka vracet miliony?

Herec, mim a komik Bolek Polívka (68) bohužel stále nemá problém své zkrachovalé farmy v Olšanech z krku. Může na něho dopadnout kdysi Evropskou unií poskytnutá dotace 11 milionů korun, kterou kdysi dostal na „Zkvalitnění služeb Farmy Bolka Polívky a rozšíření o wellness“, jak se píše v dokladech.

Také vás může zajímat ...

Jednou z podmínek byla pětiletá udržitelnost farmy, kterou ovšem Polívka nedodržel, protože, jak známo, zkrachoval s celkovým dluhem 36 milionů korun. Podle Úřadu regionálního rozvoje však může být Polívka i se svými právníky klidný, Evropská unie prý nebude peníze vymáhat zpět, protože nešlo o dotační podvod. Umělec se tak vrací na výsluní.

Své dluhy sice nesplatil (část mu byla odpuštěna), ale jeho divadelní společnost dnes miliony vydělává a nikoli prodělává.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...