Bude prodávat nový dům?

Loni Olga Menzelová (42) pro svoji rodinu, a prý především pro nedávno zesnulého oscarového režiséra Jiřího Menzela (†82) pořídila nové bydlení, dům v pražských Stodůlkách.

A ke stávajícímu pozemku si chtěla ještě pronajmout vedlejší, o výměře 120 m², který přímo sousedí s jejím domem. Aby měli dostatek prostoru! Pozemek obratem osázela stromky, což vyvolalo velmi ostrou reakci sousedů.

Také vás může zajímat ...

Lidé vyhrožovali zahradníkům policií či pokácením stromů. Do očí ale Menzelové nikdo nic neřekl. „Lidé mi pouze posílali různé vzkazy přes média a anonymně,“ říká Olga. A přestože podle jejích slov nejsou všichni sousedé stejní, uvažuje o prodeji domu.

Díky medializaci domu se jí totiž ozvali kupci z místní zahradnické komunity s nečekaně velkorysou nabídkou, kterou vdova zvažuje.

Dům stejně pořídila hlavně kvůli Jiřímu, a teď, když se situace změnila, jí nic v prodeji nebrání. Věří, že ti, kdo ji nemají v lásce, budou s novými sousedy třeba spokojenější.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

reklama