Bude se Jiří Pomeje rozvádět?

Je příliš žárlivý

Jiří Pomeje s manželkou Andreou.

Zatímco jiní by se nad úspěchem své drahé polovičky radovali, JIŘÍ POMEJE (51) na svou partnerku ANDREU (28) pěkně žárlí a poté, co přijala lukrativní nabídku v zahraničí, se doma strhla velká hádka.

Doteď působili jako šťastně zamilovaný pár, jenže momentálně se nad jejich manželstvím vznáší jeden velký otazník. Krásná tmavovláska totiž odjíždí pracovat do Řecka coby dýdžejka a vzhledem k tomu, že bude působit pouze na večírcích, bude se okolo ní pravděpodobně motat dost nápadníků. A to Jiří zkrátka nemůže rozdýchat.

„Je to pěkná ženská a všichni víme, jací jsou Řekové,“ čílí se s tím, že Andrea navíc bude hrát jen v plavkách. On se nyní snaží vyhrát sázku, která spočívá v tom, že bude celé léto pracovat jako číšník u známého v motorestu. Svou lásku si tedy na ostrov Kos nemůže jet ani na jediný den zkontrolovat.

Také vás může zajímat ...

Snad tahle hádka nebude mít ještě velkou dohru.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...