Bude se počtvrté rozvádět?

Vypadalo to, že se konečně usadí a bude žít spořádaně a užívat si rodinné pohody. To se ale nestalo. Seriálový a divadelní český herec DAVID MATÁSEK (57) se před pár lety už počtvrté oženil a nyní se bude nejspíš opět rozvádět.

Ze svých chyb se neponaučil ani po letech. Má zkrátka rád ženy, tím je David Matásek (57) ze seriálu Polda známý. Žádný vztah ani manželství mu dlouho nevydrželo.

Také vás může zajímat ...

Avšak z každého manželství, až na jedno, si odnesl nějakého potomka. Nyní má celkem čtyři děti. O většinu z nich ale údajně nemá moc velký zájem. Jak je možné, že své děti nenavštěvuje a proč ho všechny ženy opustily?

Čtyřikrát se oženil

Známý herec se s tím vůbec nemazlí. I když by to do něj nikdo neřekl, ve vztahu údajně nebýval zrovna vždy věrný. Jeho první manželkou byla baskytaristka a spisovatelka Eva Turnová (56). Po rozvodu si našel dramaturgyni Simonu Matáskovou, se kterou má dceru Lindu.

Jenže ani tohle manželství jim dlouho nevydrželo. Sotva se podruhé rozvedl a už se ocitl v chomoutu se třetí ženou Kateřinou Matáskovou (41). Ta mu porodila dceru Marii a syna Benjamina.

Jeho současnou ženou je už nějaký ten pátek Eva Matásková (32), s níž má syna Antonína. Jenže ani tohle manželství není natolik ideální, aby ještě nějakou dobu vydrželo. Všechny rozvody mají ale stejný důvod. Je to i tento případ?

Byla to láska na první pohled

Když se poprvé potkal se svou čtvrtou manželkou Evou, byla to láska na první pohled. „Říkal jsem si, že se na mě hezky směje, a tak jsem ji pozval na jiné představení. A byla ruka v rukávě,“ vzpomínal David Matásek po šestiletém soužití s půvabnou, o 15 let mladší brunetkou.

Jejich láska byla natolik silná, že z ní vzešla svatba a miminko. Vše se ale po čase mělo změnit a Matásek si nejspíš uvědomil, že takhle žít nechce. Co se stalo tak vážného, že už to mezi nimi nejiskří?

Začne si s každou?

Matáskovým největším problémem je slabost pro ženy. Když se mu prý naskytne příležitost být ve společnosti s krásnou a mladou slečnou, je mu v tu chvíli zřejmě jedno, zda je ženatý nebo ne. A přesně na tomto problému ztroskotala všechna jeho manželství.

A zdá se, že k ukončení čtvrtého vztahu nemá daleko. „V jednom kuse jsou v sobě, hádají se. Nedá se to vydržet. David by si měl uvědomit, co má doma, a začít si toho vážit. A na nějaké dovádění už nemá věk,“ prozradila blízká kamarádka Evy Matáskové.

Ukazuje se s nimi i na veřejnosti

David své milenky nikdy moc netajil. Už v minulosti měl doma co vysvětlovat, když ho novináři vyfotili na ulici, jak koketuje s krásnou zrzkou. A jak se sám před několika lety přiznal, u jedné milenky rozhodně nezůstal.

Co bude jeho žena dělat dál? Přece jenom mají spolu dítě, které potřebuje oba rodiče. Určitě nebude hned rozbíjet rodinu. Kdo ví, jaké má také David vztahy s dětmi z bývalých manželství. Nechce syna připravit o otce

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama