Bude splácet jeho dluhy

Tradicni Festival krasy v Obchodnim dome MY Narodni

Andrea Pomeje (30) si vedle svého muže Jiřího Pomeje (53) vybudovala slušnou publicitu a kariéru dýdžejky. Teď ovšem trpce lituje, že se do toho vztahu vůbec kdy pustila. Rozvod je pořádně vyhrocený a Jiří své nátlaky neustále stupňuje.

Když totiž uviděl televizní reportáž, ve které se Andrea chlubila, jak jí to klape s novým přítelem svalovcem Petrem Plačkem (37), tak napsal novinářům SMS, ve které stálo: „Zabila mě moje žena.“ Když o něj veřejnost dostala strach, tak se začal omlouvat a tvrdil, že žádnou takovou zprávu neposlal.

Také vás může zajímat ...

Míra Andreiny trpělivosti ale právě tímto krokem přetekla. „Jeho průšvihy celou dobu řeší i moje rodina, on se nikdy nezajímal. Sama od sebe jsem ho zbavila mnoha dluhů a vymahačů,“ nechala se slyšet Andrea s tím, že část dluhů na ní prý stále leží.

Zmínila dokonce i to, že se Jiří hned po návratu z nemocnice, kde mu léčili rakovinu hrtanu, odebral pěkně do hospody

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama