Bude z Bittnerové ve StarDance nový „Tydýt“?

Další a údajně už poslední řada taneční show StarDance je na spadnutí. Potvrzenou účast v soutěži má i česká Marilyn Monroe (+36) Miluše Bittnerová (38). Ta vyfasovala tanečníka po Leoně Machálkové Michala Necpála (29).

„Když jsem zvažovala nabídku jít do StarDance, ptala jsem se kolegů Oldy Navrátila (63), Vládi Kratiny (64) a Jiřího Schmitzera (66). Všichni mi nezávisle na sobě řekli, že bych byla hloupá, kdybych do takového dobrodružství nešla,“ prozradila Bittnerová.

Ale pak přiznala, že je prý pohybově trochu dřevo a jejich pár kilo je při tanci také přítěž. Ví, že to bude samý pot a dřina. Jenže když soutěž přežil i český „Tydýt“ Lukáš Pavlásek (38), chce to brát herečka jako legraci také. Dostane se kvůli humorných vystoupením také až do finále?

Také vás může zajímat ...
Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...