Bude z ní hospodyňka?

Manželství Ljuby Krbové (62) a spisovatele Ondřeje Neffa (75) se už dlouhá léta řadí mezi ty nejharmoničtější v českém showbyznysu.

Ačkoliv už jsou spolu nějaký ten pátek, stále z jejich očí sálá bezmezná láska. Teď ale hvězda nekonečné Ulice tak trochu přiznala, že ne všechno je tak zalité sluncem, jak by se na první pohled mohlo zdát.

Také vás může zajímat ...

O herečce je známo, že má spoustu zajímavých aktivit, miluje cestování, dobrodružství, dělá několik sportů a užívá si života, jak jenom může. Jenže takový způsob života ne tak úplně vyhovuje jejímu manželovi. Krbová nedávno svěřila, že po ní její choť vyžaduje, aby mu vařila.

Zatímco mnozí by řekli, že mu ve všem vyjde ráda vstříc, realita je někde úplně jinde. Právě naopak, herečka se netají tím, že s tím u ní Neff rozhodně nepochodí. A zřejmě to tak bude i se vším.

Není se ale čemu divit, natáčení seriálu už je samo o sobě velice náročné, k tomu všemu ještě Ljuba hraje divadlo, a tak každou volnou chvilku raději věnuje svým koníčkům než plotně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...