Budou hvězdy Ordinace brzy bez práce?

Hlavní novácký seriál Ordinace v růžové zahradě dostává ve sledovanosti na frak už osmý měsíc od Slunečné a na Nově si už asi říkají, že se po více než jedenácti stovkách dílů asi přežil.

Od září už nepoběží dvakrát, ale pouze jednou týdně (ve čtvrtek) a od Nového roku nepoběží možná už vůbec. Parta kolem něj se po patnácti sezonách rozejde. Pro koho to bude problém?

Také vás může zajímat ...

Určitě pro Báru Štěpánovou (60) alias sestru Babetu, která z dobrého honoráře vydělávala na dluhy váznoucí na rodinném domě.

Dále pro Bobo Švarce neboli Martina Zounara (53), jenž na své vile ve Slivenci sice dluh nemá, ale chce se vbrzku oženit, má nezletilou dcerku, další dcerku vyžení, o další se chce pokusit a jistě nechce před nevěstou vypadat jako chudá holota.

Jo, to takový doktor Mázl – Petr Rychlý (55), ten má kšeftů habaděj. Jak ten to asi dělá?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...