Budou se muset hodně uskromnit

Bohatší herecký pár byste u nás našli jen stěží. Herec PETR ŠTĚPÁNEK (72) s manželkou ZLATOU ADAMOVSKOU (61) však nyní musejí hledat novou obživu.

O tom, že seriál Ordinace v růžové zahradě bude na jaře po patnácti letech končit, už vědí snad všichni. Herci mají poslední natáčení naplánované na únor a pak si budou muset hledat nové kšefty.

Také vás může zajímat ...

Výjimkou nejsou ani hvězdy seriálu, manželé Petr Štěpánek (72) a Zlata Adamovská (61). Ordinace jim oběma měsíčně vynesla statisíce korun a byl to pochopitelně jejich hlavní projekt.

Jsou zvyklí na luxus

Oba mají sem tam i nějaké jiné kšefty, ale z ničeho jim necinkne tolik peněz jako právě z Ordinace. Jelikož měli manželé nadstandardní výdělky, užívali si i nadstandardního luxusu. Oba dva si libují v drahých dárcích nebo exotických dovolených.

Když si to mohli dovolit, tak proč ne? Otázka ale je, co si počnou, až v únoru padne poslední klapka. Zatím není známo, jestli mají manželé vyjednanou nějakou další práci.

Nějakou dobu samozřejmě budou žít ze svých úspor, které jsou určitě pořádně tučné. Pak se ale tak či tak budou muset uchytit jinde, protože jsou zvyklí na určitou životní úroveň.

Budou mít problémy?

Ordinace jim toho sice spoustu přinesla, ale v určitých směrech jim i něco vzala. Zlata s Petrem se stali ikonickými tvářemi celého seriálu a kvůli tomu se jim budou další role shánět těžko. Oba mají sice spoustu dalších hereckých zkušeností.

Adamovská se například objevila ve filmech Ženy v běhu, Peklo s princeznou nebo Učitel tance. Petr je zase známý díky pohádce Zlatovláska. I když za sebou mají bohatou hereckou historii, Ordinace se pro ně stala asi tím nejvýznamnějším projektem.

Všichni diváci je zkrátka mají zafixované jako profesora Eduarda Valšíka a doktorku Bělu Valšíkovou. Někteří jejich kolegové si mají brousit zuby na další seriálové role například v konkurenčních televizích. Pro ostřílené manžele by to ale mohlo znamenat velký problém.

Jejich vztah se hroutí?

Nejistota a asi i jistý strach z budoucnosti se podepsal i na jejich manželství. Manželé si s penězi nemuseli nikdy dělat hlavu, vždy měli práce ažaž. Už když se jim na jaře poza
stavilo kvůli koronaviru natáčení Ordinace, byli z toho nesví.

Štěpánka už věčné napětí údajně přestává bavit a dal se víc do řeči se svou mladší kolegyní Marikou Šoposkou (31). Tu si měl dokonce před pár lety v Ordinaci vzít za manželku, a tak není divu, že k sobě mají stále tak blízko.

Svěřuje se jiné

Navíc, Adamovská na ni měla už tehdy žárlit, a to i přes to, že je Marika vdaná a má dvě děti. Petr se jí asi rád vyzpovídá ze svých problémů a je rád, že si ho někdo vyslechne.

Jenže Zlata z toho asi nemá příliš radost, byla by radši, kdyby neshody řešili spolu. Svěřování se kolegyni asi Štěpánkovi v manželství příliš nepomůže, spíš naopak by to mohlo celou situaci ještě víc vyhrotit.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama