Budou se rozvádět?

Nikdy se o ní příliš jako o herečce nemluvilo. EVA DECASTELO (41) však hodlá na své herecké kariéře tvrdě dřít. Problém je však v jejím manželovi, který na ni žárlí. Má k tomu snad důvod?

Ve chvíli, kdy začala hrát v seriálu Slunečná, se jí splnil velký sen. Konečně se může považovat za právoplatnou herečku. Otázka, kterou si ale údajně kladou nejen její fanoušci, zní, zdali by se do seriálu dostala za předpokladu, že by na něm nepracoval její manžel.

Také vás může zajímat ...

To ovšem Evu Decastelo (41) na jednu stranu hluboce uráží a na druhou stranou těší, neboť má konečně šanci všem dokázat, že hrát umí. Problém ale tkví rovněž v tom, že ji její muž René Decastelo (47) diktuje, jaké role smí hrát a co už je za hranicí. Bude tohle důvodem jejich rozchodu?

Nesnese, aby se jí dotýkal někdo jiný

Její manžel je totiž scenárista Slunečné a podílí se tak na tvorbě seriálu. Částečně může rozhodovat o tom, jak se bude postava jeho ženy vyvíjet. Sama se před časem smála tomu, že jí René nechce napsat
scénu, v níž by se s nějakým kolegou ocitla v posteli.

Manžel by totiž nesnesl, aby se jeho ženy dotýkal jiný muž. Eva je ráda, když muž žárlí, aspoň se cítí chtěná. Jenže jak se říká, čeho je moc, toho je příliš.

Chce pořád víc

Ráda by totiž ve své herecké kariéře, nebo alespoň v seriálové roli, pokročila trochu dál. Chtěla by dostat více prostoru se ukázat a také by si údajně ráda užila nějaký pořádný milostný vztah, který by dostal diváky do kolen.

Leč nic takového se podle všeho zatím nechystá, a tak začíná být Eva podle všeho pořádně naštvaná. Pohodovou atmosféru tak měly doma vystřídat čím dál ostřejší hádky. Ovšem vypadá to, že si Eva za
hrává s ohněm, neboť pokud se s Decastelem rozkmotří, může ji snadno ze seriálu vyškrtnout, a to nadobro.

Jedni stojí za Evou, druzí se k jejím hereckým ambicím vyjadřují s velkou rezervou. Nedávno se měli na sociálních sítích objevily názory, že nebýt jejího manžela, nikdy by žádnou takovou roli nedostala, tudíž by mu měla být vděčná, a ne chtít pořád víc a víc.

Rozhodne se pro lásku, nebo práci?

Pravda ovšem je, že si u diváků Slunečné získala spíše obdiv. Lidé si ji oblíbili, a to i přesto, že její role není zase až tak velká. Nyní je však nasnadě ptát se, zdali je pro ni důležitější kariéra nebo manželství. Byla by ochotná se muže vzdát, kdyby jí to pomohlo v práci?

Nemá ráda sex?

Už kdysi spolu měli mít problémy. Před pár lety herečka přiznala, že sice svého muže miluje, ale rozhodně s ním nemá sex tak často, jak by si její manžel přál. A v tom byl ten kámen úrazu. Ač vypadá jako sexsymbol, ve skutečnosti si její nahoty muž přímo neužije. Tenhle problém sice už překonali, zvládnou ale i tuto krizi?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...