Budou to dvojčata?

Tak moc si přála dítko, až z toho možná nakonec budou hned dvě najednou. Veronika Arichteva (34) má dva měsíce do porodu, ale bříško má tak velké, až to mnohé její fanoušky i kolegy pořádně zaskočilo.

Proto se ihned objevily spekulace, zdali náhodou nečeká dvojčátka. Herečka ovšem tvrdí, že jde skutečně jen o jedno dítko, chlapce. Že ale možná tak úplně neříká pravdu, naznačuje i fakt, že jí dochází její pověstný humor.

Také vás může zajímat ...

Lidé si zvykli na její úsměv, sarkasmus. Nyní jde ale do tuhého. Čím víc se blíží termín porodu, tím vyděšenější je, tvrdí její přátele. Pořád si má jenom číst o mateřství, a aby toho nebylo málo, učí se i vařit.

Kamarádi ale uzavírají sázky, jak dlouho jí to vydrží. Možná až se její hormony zase vrátí do normálu, bude se sama sobě divit. A my se zase necháme překvapit, zda opravdu nosí pod srdcem dvě dítka nebo jen jedno.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

...