Budoucnost v autokresbě

Pomůže třetí oko

Automatická kresba může člověka posílit.

Automatická kresba je koncentrovaný energetický obraz člověka a je zdrojem informací, které se z karet ani křišťálové koule vyčíst nedají. Není na tom nic těžkého, protože přirozenost o vás řekne nejvíce.

Schopnost vytvořit automatickou kresbu zesiluje právě otevřené třetí oko. Pomocí této kresby je také možné čistit bioenergetické pole člověka a neutralizovat negativní vlivy, nebo dotyčného posilovat. „Je v tom pořádný kus dobré magie,“ říká Helen Stanku, která se kromě výkladu osudu z mariášových a tarotových karet zabývá i touto metodou, která slouží k rozvoji osobnosti. Chcete to zkusit?

Samozřejmě vám pomohou kurzy, leccos se můžete dočíst i na internetu. V kresbách se hodnotí barvy, tvary i složitost obrysů. Leccos si můžete vyložit sami, ovšem nejlepší bude, když vám pomůže odborník, který s metodikou pracuje.

Také vás může zajímat ...

.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...