Buďte krásná díky okurce

Jak zázračná je okurka v kosmetice, poznáte hned, jakmile ji vyzkoušíte. Dokáže omladit i zbavit nepříjemného dechu.

Má hydratační a ochlazující účinky, zklidňuje popálenou kůži a také zmírňuje otoky. Kromě toho dokáže plno dalších zázraků. Seznamte se s nimi. Odteď už vám okurka doma nikdy chybět nebude.

Také vás může zajímat ...

Dopřejte výživu své pleti

Obsahuje i vitamin E, který zas chrání buňky před volnými radikály, a tak po ní zůstává pleť mladistvá a rozjasněná.

Vlasy budou pevnější a zdravější

Vymačkejte si šťávu z jedné salátové okurky, umyjte si vlasy a pak je vymačkanou šťávou polijte. Nechte deset minut působit a pak je opláchněte vlažnou vodou.

Každá z nás chce mít svěží dech

Zapomněla jste si vyčistit zuby a bojíte se, že vám bude cítit z úst? Dejte si na jazyk plátek okurky a přitlačte ho na půl minuty k hornímu patru. Okurka obsahuje i antioxidanty, které pomáhají neutralizovat bakterie způsobující zápach.

O pár let mladší

Vymačkejte šťávu z jedné okurky a vmasírujte si ji do pokožky na obličeji. Díky vitamínu C bude pleť po pravidelné proceduře vypadat mladě a zdravě.

Pomerančová kůže bude minulostí

Trápí vás drobná celulitida? Nakrájejte salátovou okurku na silnější plátky a pomalými krouživými pohyby si ji vmasírovávejte na potřebná místa. Nastartuje vám krevní oběh, díky čemuž se rychleji odstraní toxiny přichycené na tukových buňkách.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama