Buďte přirozeně krásná

Pokud nemáte ráda líčení, nebaví vás výrazné rtěnky, barevné nehty a zkrášlovací přípravky, ale i v případě, že si chcete od malování odpočinout, pak dnešní tipy budou určeny právě pro vás. Pod pojmem přírodní krása si každý z nás představí něco jiného. Pro jedny jsou to husté vlasy, pro druhé pak plné rty.

Nechte vyniknout to pěkné, co vám příroda nadělila, a ukažte světu, že to jde i bez výrazného líčení.

Také vás může zajímat ...

Krásné rty

Nemusíte mít rty jako hollywoodská hvězda, abyste mohla zazářit. Zdůrazněte své rty pomocí jednoduchých triků. Rty jsou často suché a nevýrazné, dopřejte jim proto peeling. Vezměte si zubní kartáček, navlhčete a jemnými tahy přejíždějte přes rty. Stará kůže se odloučí a rty budou krásně prokrvené. Pak už je stačí natřít bezbarvým balzámem nebo vazelínou.

Budou vypadat zdravě a šťavnatě.

Jemná pleť

Vaše pleť může být unavená. Proč na ni dávat vrstvu make-upu, aby se únava zamaskovala, zkuste ji nejdříve pěkně ozdravit. Pleťová maska vaši pleť hezky zhydratuje a vy během jejího působení můžete pěkně relaxovat. Masku můžete vyrobit například z jogurtu a medu nebo použít masku z ovesných vloček, které rozemelete a smícháte například s medem.

Více než všechny krémy proti vráskám vám pomůže dostatečný spánek.

Lesklé vlasy

Přírodní krása, to jsou i zdravé vlasy. Pokud máte vlasy suché a unavené, naneste na ně po umytí olej. Můžete zvolit olivový nebo například kokosový. Nechte působit a pak omyjte. Vaše vlasy budou krásně lesklé. Pokud máte vlasy světlé, můžete jejich odstín podpořit například šťávou z citronu, která je zesvětlí.

Barvu a lesk můžete podpořit také odvarem z heřmánku.

Hezké nehty

Ruce jsou naší vizitkou. Použít můžete masku na nehty a ruce, kterou jednoduše vytvoříte ze surovin, jež máte doma. Budete potřebovat žloutek, med a ovesné vločky. Přidat můžete i olej, který pokožku promastí.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

Váš oblíbený časopis Moje šťastná hvězda dostal novější kabátek! Můžete se těšit na nové rubriky, ještě více žhavých kauz, které hýbou českým showbyznysem, dojemné osudy filmových legend i pikantní lásky slavných. To vše už v tomto čísle!

Komentáře

reklama