Buduje si Tomáš Hanák vlastní past?

Skončí s herectvím definitivně?

Tomáš Hanák.

Začalo to tím, že navzdory všem, kteří ho od pochybného záměru odrazovali, se TOMÁŠ HANÁK (59) stal majitelem starého, na první pohled nepoužitelného železničního skladu. K překvapení všech ho přestavěl na hospodu, která se stala v Nižboru, kde Hanák bydlí, oblíbeným podnikem. Tím ale hercovy záchranářské ambice neskončily.

Zatímco ve fungující hospodě velí Tomášova žena BÁRA, on sám už stihl před zničením zachránit další sklad. A z historického úlovku je nadšený úplně stejně jako z prvotiny, která už na sebe vydělává.

Druhý sklad je podle Tomáše z roku 1899, a dokonce se mu podařilo přemístit ho k sobě do Nižboru. „Celých 12 kilometrů,“ žasne sám nad sebou herec. Je zřejmé, že tohle restaurátorské nadšení ho jen tak neopustí.

Také vás může zajímat ...

Neměl by ale zapomínat, že to všechno si může dovolit především díky honorářům za své role. Nové nabídky ale zpravidla odmítá s tím, že je nepotřebuje. Je tedy jen otázkou času, kdy je přestane dostávat úplně.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje šťastná hvězda

MOJE ŠŤASTNÁ HVĚZDA je připravena na stáncích každou středu. A s ní skutečný život populárních herců, zpěváků, moderátorů či jiných známých celebrit. Moje šťastná hvězda chce nabídnout jen to nejlepší. Nechybí recepty, horoskopy, zajímavosti, rady pro zdraví i krásu i soutěže o lákavé ceny. Časopis pravidelně zařazuje i bonusové několikastránkové přílohy, které jsou zdarma.

Komentáře

...