Byl moderátor Šebrle zavirovaný?

Bývalý úspěšný atlet, olympijský vítěz a moderátor Roman Šebrle (45) musel do karantény.

Jeho mateřská televize ho stáhla z obrazovky kvůli tomu, že byl na dovolené v rizikové oblasti v Itálii, kde se nečekaně nejvíc v Evropě rozšířil koronavirus. Údajně tomu předcházely dost dramatické okamžiky. Správně totiž měl po návratu hlásit pobyt v Itálii zaměstnavateli, který by ho odkázal na hygienickou stanici a ihned měl nastoupit karanténu. Ale možná to celé mohlo být trochu jinak.

Také vás může zajímat ...

Prý si na moderátora jeho kolegové z televize stěžovali, že se zachoval nezodpovědně a zbytečně ostatní ohrozil. Po návratu z Itálie měl totiž ještě tři dny pracovat, až pak se uchýlil do domácí karantény. Během tří dnů mělo dokonce dojít k několika ostrým slovním konfrontacím. Na Primě teď doufají, že Šebrle nebude mezi nakaženými.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...