Byla jsem manželovi nevěrná se svým šéfem!

Podlehla jsem pokušení, ale nelituji toho.

Ve zralém věku jsem se začala chovat jako zamilovaná puberťačka. Mohl za to můj vedoucí a také na to doplatil. Já jsem naštěstí včas dostala rozum.

Bylo mi v té době 40 let. Měla jsem krásný vztah s manželem a dcerku, která nás potřebovala a dělala nám radost. I v práci se mi začalo dařit. A ještě ke všemu na místo šéfa nastoupil sympatický muž.

Přestala jsem se věnovat rodině

Nový šéf byl o něco mladší, než já. Po čase jsem zjistila, že se do mě zamiloval, i když byl sám ženatý, ale bezdětný. Nesmírně mi lichotilo, že mi věnuje takovou pozornost, byla jsem velmi šťastná. Manžel chodíval pozdě z práce a mně to začalo vyhovovat. Najednou jsem se začala méně věnovat vlastní rodině a postupně se objevily první důsledky. Dcerka se zhoršila ve škole.

Také vás může zajímat ...

Vztah se šéfem zašel až tak daleko, že když mě chtěl vidět i přes víkend, přišel k nám s výmluvou, že je třeba něco nutně zařídit. Manžel začal něco tušit, ale i přesto, že jsem věděla, že to není dobré, cítila jsem se nesmírně šťastná. Pak to ale můj šéf přestal zvládat. Kvůli jeho chování mi hrozily problémy v práci a v manželství, které se mi začalo hroutit. Ukončila jsem vztah.

On se s tím neuměl smířit a začal holdovat alkoholu. Vyhrožoval mi, že když se k němu nevrátím, vyštve mě z mé práce.

Později se jeho hrozby naplnily a já jsem byla nucená přesunout se na jiné pracoviště.

Opilý mi brečel do telefonu!

Můj milenec se zhroutil, alkohol ho úplně ovládl a zatemnil mu zdravý rozum. Musel jít na protialkoholní léčení. Občas se mi ozval a plakal do telefonu, že beze mě je ztracený. Byla jsem tvrdá a odmítala jsem se s ním setkat. Doma se to časem urovnalo, ale už nikdy to nebylo jako předtím. Můj milenec se vrátil z léčení a já se mu snažím vyhýbat, jak se dá, i když už uplynula nějaká doba.

Vím, že pokušení, kterému jsem – i když jen na chvíli – podlehla, nebylo správné, ale nikdy jsem toho nelitovala. Díky němu jsem si bohužel uvědomila, že pravou vášeň a lásku jsem prožila jen s ním. Jsem dospělá žena a proto jsem se rozhodla rozumem.

Pochopila jsem, že náhlá vášeň a zamilovanost nikdy nemohou trvat věčně a tak se postupně učím vážit si všeho, co mi dává moje vlastní rodina.

Hedvika M., (45), Brno

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...