Byla láska Kristen Stewart a Roberta Pattinsona jen součástí reklamy na film?

Když se dozvěděl o její nevěře, musela opustit luxusní dům, kde žili!

Jejich vztah plnil před časem přední stránky bulvárních novin na celém světě. Robert Pattinson (30) a Kristen Stewart (26) vypadali jako dvojice snů. Dnes už je všechno dávno jinak!

Americká herečka Kristen Stewart si šla za kariérou už od dětství. Měla to oproti ostatním holkám jednodušší v tom, že oba rodiče pracovali v Hollywoodu. Díky tomu se dostala k účinkování v reklamách. Štěstí jí přálo, když nahradila původně určenou malou herečku v úspěšném kriminálním dramatu Úkryt.

Od té doby si jako správný Beran prorážela cestu až k roli, která z ní udělala celoplanetární hvězdu: v romantické upírské sáze Twilight.

Také vás může zajímat ...

Její britský kolega Robert Pattinson to měl o něco složitější, nejprve se věnoval sportu a modellingu a popularitu mu přinesla až účast v jednom z dílů Harryho Pottera.

Ukázalo se, že velké city byly z části jenom hrané.
Ukázalo se, že velké city byly z části jenom hrané.

Říkali, že jsou jen kamarádi

V roce 2008 se začalo natáčet Stmívání, přepis první super úspěšné knihy o lásce mladého upíra Edwarda a dívky Belly. Lístky do kin byly beznadějně vyprodány už dva týdny před premiérou. Tržby z celého světa šly do stovek milionů dolarů. Zkrátka sen každého mladého herce. Nebylo by úžasné, kdyby se do sebe navíc zamilovali i představitelé hlavních rolí?

Už během natáčení probleskly zvěsti, že chemie, panující mezi mladou dvojicí před kamerou, vládne i v jejich soukromí. Kristen, která v době natáčení oslavila osmnáctiny, sice tehdy ještě měla jiného přítele, ale jak později „dokázala“, něco podobného pro ni nepředstavovalo nikdy problém.

Na slavnostních premiérách po celém světě se k sobě Robert a Kristen měli stále víc, ale oficiálně ještě nic nepřiznali. Kristen na přímou otázku odpovídala, že jsou jen „dobří kamarádi“. Jak utíkaly týdny a měsíce, bylo ovšem čím dál jasnější, že na světě je pár, po jakém toužily miliony fanoušků po celém světě.

A dvojice hvězd pak přestala své city skrývat.

Lásku z filmu chtěli všichni pak i v reálu.
Lásku z filmu chtěli všichni pak i v reálu.

Rozvedla režisérovo manželství!

Šok přišel v roce 2012. To už spolu Kristen s Robertem sdíleli přepychový dům v Los Angeles. Kristen natáčela film Sněhurka a lovec. Vyšlo najevo, že svedla režiséra snímku, ženatého Ruperta Sanderse (45). Zřejmě se jednalo opravdu jen o úlet mladé herečky; měl ovšem zničující následky, nejvíc pro dotyčného režiséra. Manželka, herečka Liberty Ross (38) se s ním rozvedla.

„Bylo to opravdu to nejhorší,“ komentovala své zklamání. „Nemám slov, abych popsala, čím jsme prošli. Ale myslím, že něco musí skončit, aby mohlo něco jiného začít. Mám pocit, že procházím znovuzrozením.“ Na rozvodu ale vydělala a navíc si našla jiného partnera, takže zanedlouho prohlásila, že Rupertovi odpouští.

Oba nevěrníci se veřejně omluvili, Kristen to ale na záchranu vztahu s Robertem nestačilo. Musela se ze společného domu vystěhovat a prý jí to docela vzalo.

Později ale začala tvrdit, že mezi ní a jejím filmovým i skutečným milencem bylo všechno jinak.

Režisér Sanders na nevěru doplatil!
Režisér Sanders na nevěru doplatil!

Přiznala, že to spíš jen hráli

V rozhovoru pro jeden magazín Kristen prohlásila, že celý vztah byl vlastně jen uměle vytvořený ze strany tvůrců filmové ságy. „Všichni chtěli, aby Edward a Bella byli navždy spolu a zamilovaní, ale byla to později už jen velká křeč. Nerada totiž něco předstírám,“ konstatovala. Robert se bránil tím, že on vztah bral vážně a že nechápe, proč se mu Kristen snaží znovu ublížit.

Všeobecně dnes panuje názor, že herecká dvojice spolu skutečně udržovala intimní vztah, ale ani jeden z nich to nebral tak vážně, jak se zdálo. „Nebyl to skutečný život,“ řekla Kristen. „Nechtěla jsem být součástí nějakého smyšleného příběhu pro zábavní průmysl.“ Z lásky, o které se několik let psalo palcovými titulky, tak zbylo nakonec jen to, co Robert a Kristen předvedli před kamerou.

V reálném životě jsou dávno oba úplně jinde.

Kristen už je prý pouze na holky!

Po rozchodu s Robertem se začala Kristen zajímat spíše o partnerské vztahy se stejným pohlavím. Do tajů lásky mezi ženami jí zasvětila její bývalá osobní asistentka, která se stala její přítelkyní. Začaly spolu chodit, pak se rozešly, ale zase se k sobě vrátily. Kristen dokonce představila lesbickou partnerku svým rodičům.

To Robert byl už docela blízko svatbě s jednou extravagantní britskou zpěvačkou. Měli ale krizi kvůli žárlivosti partnerky, takže dál spolu zůstávají pouze jako snoubenci.

Vydrží jim to nebo bude slavný herec zase volný?

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...