Byla Mariah Carey zdrogovaná?

Slavnou americkou zpěvačku Mariah Carrey (47) angažovali na silvestrovskou megaoslavu na newyorském Times Square, samozřejmě za tučný peníz. Jenže místo prvotřídní show v přímém přenosu tam Mariah bohužel desetitisícovému davu lidí předvedla podivné potácení, kdy se netrefovala ani do kroku, natož do playbacku.

Kývala se ze strany na stranu a místo zpěvu do mikrofonu jen hovořila s diváky. A tak se všichni ptají: Co se vlastně dělo? Zpěvačka tvrdí, že za ostudu může pořádající agentura, která jí na hlavu připnula nefungující odposlechy. Může být, ale to nevysvětluje její potíže s rovnováhou, kdy ji musel dav profesionálních tanečníků zachycovat a podpírat.

Hovoří se o tom, že mohla být pod vlivem drog, ostatně nedávno byla zachycena, jak si v Coloradu jde do lékárny koupit marihuanu, která je v tomto státě legální.

Také vás může zajímat ...

Anebo si šňupla lajnu ještě něčeho tvrdšího?.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Můj čas na kafíčko

Ve čtvrtek vycházející Můj čas na kafíčko odhaluje strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend. To vše a mnohem více najdete v časopise Můj čas na kafíčko.

Komentáře

...