Byla mu někdy nevěrná?

Své fanoušky šokovala vitalitou, i tak si ale postěžovala na stáří. Herečka Vlasta Chramostová (92) před nedávnem oslavila narozeniny a promluvila o tom, jaké to je strávit celý život s jedním mužem, kameramanem Stanislavem Milotou (87).

Také vás může zajímat ...

„Jsme spolu sedmapadesát let, od roku 1961. V dobrém i zlém. Život je nejlepší dramaturg. Standa má svatozář, i když to není vidět,“ prozradila herečka, že to s ní manžel neměl snadné. A jak by také mohl. Chramostová v době největší slávy platila za jednu z nejkrásnějších hereček.

Určitě se za ní kdejaký muž nejenom ohlédl. Nepřímo totiž naznačila, že ani ona nebyla tak dokonalá jak by se na prví pohled mohlo zdát. Je tedy možné, že svého manžela kdysi podvedla, ale on se s tím díky velké lásce dokázal vypořádat.

Časopis, který by vás mohl zajímat

Moje sladké tajemství

Moje sladké tajemství je jedinečný časopis pro ženy, které se zajímají o aktuální dění v českém showbyznysu. Přináší strhující a poutavé novinky i zprávy ze života slavných osobností a odhaluje jejich skrytá tajemství. Je určený pro čtenářky hledající nápadité a zároveň oddechové čtení, u kterého si chtějí odpočinout od svých každodenních starostí. Velkou předností časopisu je důraz na obrazovou stránku a stručnost pikantních článků, které jdou doslova na dřeň příběhu.

Komentáře

reklama